Atgal

Produktai / 2017 05 23
Bičiulių parama padėjo laimėti

„Daumantų“ pagardų gamintojai džiaugiasi sunkiaatlečio Egidijaus Valčiuko pergale sunkiosios atletikos Pasaulio taurės sunkiaatlečių varžybose Vengrijoje. 

2017 metų gegužės 4-7 dienomis Vengrijos mieste Egeryje vyko neįgaliųjų sunkiaatlečių varžybos. Jose Lietuvai atstovavo jaunasis atletas iš Lietuvos  Egidijus Valčiukas (svorio kategorija 54 kg). Jis iškėlė 115 kg svarmenį ir jaunimo grupėje laimėjo aukso medalį. Anot paties sportininko, nors ir nebuvo lengva, bet jam viskas pavyko kaip iš natų.

Devyniolikmečiui Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos dvyliktokui tai buvo pirmosios tarptautinės varžybos. Sunkiaatletis treniruojasi Šiauliuose.

Savo ateitį vaikinas norėtų sieti su sportu. Jis ketina studijuoti Kūno kultūros ir sporto pedagogiką Šiaulių universitete.

Lietuvos parolimpinis komitetas ir Parolimpinio sporto rėmimo fondas padėkojo UAB „Daumantai LT“ už paramą, kuri suteikė galimybę jaunam sportininkui dalyvauti ir nugalėti tarptautinėse varžybose.

UAB „Daumantai LT“ Lietuvos parolimpiniam komitetui paskyrė visas iš bičiulių ir partnerių gautas lėšas. Jos buvo pervestos įmonei vietoje tradicinių dovanų, minint 25-erių metų veiklos sukaktį.

Paaukoti pinigai buvo paskirti kilniems darbams įgyvendinti. 

 


Naujienos

2018. 03. 15
Lietuviški ekologiški padažai užkariauja pasaulį: „Daumantai“ planuoja 40 proc. eksporto augimą

Vieno didžiausių pagardų gamintojų Lietuvoje „Daumantai“ eksporto...


 

2017. 12. 22
Linkime laimingų ir sočių Kalėdų!

"Daumantų" pagardų gamintojai linki laimingų ir sočių Kalėdų!...


Pasiekimai

 

Kokybė